Kontakt FAQ Darmowa dostawa
+48 22 2472257
Kasa bezpieczeństwa

Wysyłka Gratis

Na Wszystkie Produkty

Pobierz aplikację Aosom App
Pobierz i uzyskaj 5% zniżki z kodem: Apponly
Top 5 Trendy ogrodnicze 2021
Ogród przyrody Zarośnięte, bajkowe ogrody to trend na 2021 r. Miejskie ogrodnictwo jest szczególnie popularne w miastach, gdzie brakuję zielonej przestrzeni.

Wysokie trawy stanowią wartość ekologiczną i podstawę pięknego, naturalnego ogrodu. Rośliny pnące lub łuki różane dodają kolorowe akcenty, ale różnorodność jest kluczem do stworzenia uroczego ogródka.

Korzyści płynące z naturalnego ogrodu są oczywiste:
Kawałek dzikiej przyrody na własnym podwórku, aby się zrelaksować. Dom dla rodzimej fauny i flory. Naturalna ochrona prywatności i wiatrochron.
Pokój dzienny na świeżym powietrzu Piękne i relaksujące zestawy mebli ogrodowych pod dużym, zacienionym drzewem są

prawdopodobnie najprzyjemniejszym sposobem na wdrożenie trendu ogrodowego w 2021. Jeśli Twój ogród jest mały lub po prostu nie ma w nim dużych drzew, możesz stworzyć ten sam efekt za pomocą drewnianej altany. Pergola jest tu również świetnym rozwiązaniem.

Jeśli krzesła i stoły nie zapewniają Ci wystarczającego relaksu, stwórz oazę dobrego samopoczucia z zestawami wypoczynkowymi i ciesz się w pełni swoim ogrodem!
Naturalne baseny i fontanny Trend ogrodu 2021 kontynuowany jest przez naturalne baseny. Od kilku lat odchodzi się od klasycznych basenów w kierunku hybryd stawu i basenu.

Czysto biologiczny staw ma tę wielką zaletę, że oferuję również czysto biologiczne oczyszczanie wody. Rośliny w naturalnym zbiorniku produkują tlen i składniki odżywcze dla mniejszych zwierząt i owadów. Te z kolei w naturalny sposób oczyszczają staw kąpielowy i naturalny basen. Nie wymaga to użycia chloru.

Nie każdy ma miejsce na basen, ale elementy wodne znów stają się coraz bardziej popularne. Dlatego modne są również fontanny. Wybór pomiędzy klasyczną fontanną, którą możesz wykorzystać również do podlewania roślin, a fontannami ozdobnymi i wodotryskami pozostawiamy Tobie.

Cokolwiek wybierzesz, elementy wodne są nie tylko modne, ale także naturalne i trwałe.
Zrównoważone ogrody Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszy. Trend ogrodowy już dawno zawitał do ogrodów przydomowych. Ogród naturalny to ogród zrównoważony.

Naturalne ogrodnictwo i ogrodnictwo miejskie są więc bardzo modne. Masz wolny wybór. Możesz uczynić cały swój ogród ogrodem naturalnym lub wybrać jeden jego zakątek i zasadzić w nim rośliny. Przyjazne pszczołom rośliny, takie jak kwiaty, ale także owoce i jagody, nie tylko ubarwią Twój ogród, ale także zapewnią obfite zbiory.

Oczywiście, taki ogród wymaga wiele pracy, więc upewnij się, że masz również odpowiedni sprzęt.
Inteligentny ogród Stałe rosnącym trendem ogrodniczym jest również inteligentny ogród. Technologia może zdjąć z nas tak wiele pracy dlatego też możesz skupić się na tym, co ważne: cieszyć się swoim ogrodem.

Systemy Smart Garden są liczne i różnorodne. Automatyczne zraszacze mogą być zaprogramowane timerem lub samodzielnie nawadniać na podstawie wilgotności gleby lub pogody.

Zrobotyzowaną kosiarką do trawy eliminuję kłopot koszenia. Mali pomocnicy mogą być czasem wrażliwi na pogodę, dlatego warto zadbać o to, by znaleźli schronienie.

Czujniki, które mierzą poziom wody, światła i składników odżywczych w glebie, poinformują Cię, kiedy rośliny będą czegoś potrzebować.
ZAMÓW NEWSLETTER