Dostawa do
Polska
Wybierz swoją lokalizację
Opcje dostawy i szybkość dostawy mogą się różnić w zależności od lokalizacji.
+ Dodaj adres
Or enter a zip code
Dostawa do
Udostępnij
Vinsetto fotel do masażu, fotel biurowy z funkcją masażu, krzesło obrotowe z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło do gier, krzesło biurowe z masażem, poliuretan, metal, czarne, szer. 63 x 63 x 113-123 cm
Loading...
Vinsetto fotel do masażu, fotel biurowy z funkcją masażu, krzesło obrotowe z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło do gier, krzesło biurowe z masażem, poliuretan, metal, czarne, szer. 63 x 63 x 113-123 cm(m-1)
Vinsetto fotel do masażu, fotel biurowy z funkcją masażu, krzesło obrotowe z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło do gier, krzesło biurowe z masażem, poliuretan, metal, czarne, szer. 63 x 63 x 113-123 cm(m-2)
Vinsetto fotel do masażu, fotel biurowy z funkcją masażu, krzesło obrotowe z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło do gier, krzesło biurowe z masażem, poliuretan, metal, czarne, szer. 63 x 63 x 113-123 cm(m-3)
Vinsetto fotel do masażu, fotel biurowy z funkcją masażu, krzesło obrotowe z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło do gier, krzesło biurowe z masażem, poliuretan, metal, czarne, szer. 63 x 63 x 113-123 cm(m-4)
Vinsetto fotel do masażu, fotel biurowy z funkcją masażu, krzesło obrotowe z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło do gier, krzesło biurowe z masażem, poliuretan, metal, czarne, szer. 63 x 63 x 113-123 cm(m-5)
Vinsetto fotel do masażu, fotel biurowy z funkcją masażu, krzesło obrotowe z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło do gier, krzesło biurowe z masażem, poliuretan, metal, czarne, szer. 63 x 63 x 113-123 cm(m-6)
Vinsetto fotel do masażu, fotel biurowy z funkcją masażu, krzesło obrotowe z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło do gier, krzesło biurowe z masażem, poliuretan, metal, czarne, szer. 63 x 63 x 113-123 cm(m-7)
Vinsetto fotel do masażu, fotel biurowy z funkcją masażu, krzesło obrotowe z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło do gier, krzesło biurowe z masażem, poliuretan, metal, czarne, szer. 63 x 63 x 113-123 cm(m-8)
Vinsetto fotel do masażu, fotel biurowy z funkcją masażu, krzesło obrotowe z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło do gier, krzesło biurowe z masażem, poliuretan, metal, czarne, szer. 63 x 63 x 113-123 cm(m-9)
Vinsetto fotel do masażu, fotel biurowy z funkcją masażu, krzesło obrotowe z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło do gier, krzesło biurowe z masażem, poliuretan, metal, czarne, szer. 63 x 63 x 113-123 cm(m-10)
Vinsetto fotel do masażu, fotel biurowy z funkcją masażu, krzesło obrotowe z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło do gier, krzesło biurowe z masażem, poliuretan, metal, czarne, szer. 63 x 63 x 113-123 cm(m-11)

Vinsetto fotel do masażu, fotel biurowy z funkcją masażu, krzesło obrotowe z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło do gier, krzesło biurowe z masażem, poliuretan, metal, czarne, szer. 63 x 63 x 113-123 cm

461,90zł
Dostawa do 
Polska
Dostawa kurierem (0 zł)
Czas dostawy:
Z tym produktem zdobędziesz 462 punkt(y) lojalnościowy(e). 462 punkt(y) = 4,62zł.
Szczegóły
 • ✔ Ergonomiczna konstrukcja z grubym wyściełaniem pod głowę, kręgosłup lędźwiowy i na siedzisku zapewnia dodatkowy komfort; · Tkanina siatkowa oddychająca, więc nie będziesz się pocił; · Kołysanie się do przodu i do tyłu w celu zapewnienia większego komfortu; · Dwupunktowe wibracje w odcinku lędźwiowym kręgosłupa do indywidualnego masażu; · Dzięki interfejsowi USB można zażywać masażu z laptopem, zasilaczem, adapterem, bez ograniczenia mocy elektrycznej; · Boczna kieszeń na zasilacz; · Wysokość siedzenia jest regulowana i można ją dostosować do swojego biurka lub nawyków związanych z siedzeniem; · Wysokiej jakości mechanizm sprężyny gazowej z kołem ze sprężyną gazową, który ułatwia regulację wysokości i ruch; · Obrotowe kółka zapewniają łatwą i szybką mobilność;
Marka Vinsetto
SKU 921-314
SIN 12113R4714O01
Zgadnij, co lubisz
Strona   1  z
A o s o m
Loading......
Szczegóły

Wybierz fotel z funkcją masażu wibracyjnego marki Vinsetto, a nie pożałujesz. Możesz go postawić w biurze, gabinecie lub w domu i cieszyć się indywidualnym masażem SPA. Fotel o ergonomicznym designie z grubym wyściełaniem i oddychającą tkaniną zapewnia dodatkowy komfort podczas długiej pracy. Możesz wyregulować wysokość siedzenia, aby przyjąć wygodną pozycję. Podczas pracy możesz się szybko przemieścić dzięki obrotowym kółkom, aby np. porozmawiać.

Opis:

 • ✔ Ergonomiczna konstrukcja z grubym wyściełaniem pod głowę, kręgosłup lędźwiowy i na siedzisku zapewnia dodatkowy komfort
 • ✔ Tkanina siatkowa oddychająca, więc nie będziesz się pocił
 • ✔ Kołysanie się do przodu i do tyłu w celu zapewnienia większego komfortu
 • ✔ Dwupunktowe wibracje w odcinku lędźwiowym kręgosłupa do indywidualnego masażu
 • ✔ Dzięki interfejsowi USB można zażywać masażu z laptopem, zasilaczem, adapterem, bez ograniczenia mocy elektrycznej
 • ✔ Boczna kieszeń na zasilacz
 • ✔ Wysokość siedzenia jest regulowana i można ją dostosować do swojego biurka lub nawyków związanych z siedzeniem
 • ✔ Wysokiej jakości mechanizm sprężyny gazowej z kołem ze sprężyną gazową, który ułatwia regulację wysokości i ruch
 • ✔ Obrotowe kółka zapewniają łatwą i szybką mobilność

Dane techniczne:

 • ✔ Kolor: czarny
 • ✔ Materiał: Tkanina siatkowa (100% poliester), pianka, nylon, polipropylen, poliuretan, metal
 • ✔ Maksymalne obciążenie: 115 kg
 • ✔ Wymiary całkowite: szer. 63 x gł. 63 x wyd. 113-123 cm
 • ✔ Wymiary siedziska: szer. 45 x gł. 38 x wys. 46-57 cm
 • ✔ Moc: 0,75 W, 5 V
 • ✔ Wysokość podłokietnika (do siedziska): 20 cm
 • ✔ Wysokość oparcia: 42 cm
 • ✔ Długość kabla zasilającego: 1,2 m

Zawartość przesyłki:

 • ✔ 1 fotel do masażu
 • ✔ 1 instrukcja
Recenzje klientów ( 2 )
4.5
Średnia ocena
1
0
2
0
3
0
4
1
5
1
globalne oceny
globalne recenzje
Twoja historia przeglądania